Samochody Dostawcze

Polisa na 90 dni w promocji

Polisa zawierana na 90 dni może zostać odnowiona w cenie promocyjnej.

Wystarczy wznowić polisę maksymalnie w ostatni dzień trwania polisy, jest to warunek konieczny aby polisa została wznowiona w cenie promocyjnej.

Dla samochodów do 5 osób: Cena za wznowienie polisy na auta osobowe to 142 zł a kolejne wznowienie to 282 zł . Następnie ponownie można wznowić polisę za 142 zł.

Dla samochodów od 6 do 9 osób: Cena za wznowienie polisy na auta osobowe to 213 zł a kolejne wznowienie to 423 zł . Następnie ponownie można wznowić polisę za 213 zł.

Często Zadawane Pytania

Poniżej zamieściliśmy listę najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi, które uporządkują wiadomości na temat polis OC

Czy mogę zrobić polisę krótkoterminowa na auto niezarejestrowane w Polsce?

Nie, ponieważ jest to nie zgodne z ustawą o UFG. Jeżeli auto jest po badaniu technicznym i w ciągu 30 dni zostanie zarejestrowane w Polsce to można je ubezpieczyć na rok. Składkę można opłacić jednorazowo lub 2 albo 4 ratach.

W jakich godzinach pracujecie?

Pracujemy 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku od godziny 9:00 do godziny 21:00. Polisy zamówione po godzinach naszej pracy zostaną wystawione kolejnego dnia rano.

W jaki sposób mogę kupić polisę roczną?

Jeżeli szukasz TANIEGO ubezpieczenia OC lub dobrego ubezpieczenia AC/NNW/ASISTANCE, wypełnij formularz, a my wyszukamy dla Ciebie najlepszą ofertę! Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, a oferty wyślemy na e-mail.

W jaki sposób będę informowany o kończącej się polisie?

Trzy dni przed zakończeniem okresu ubezpieczenia dostaniesz wiadomość E-mail na adres podany podczas rejestracji.

Gdzie mogę sprawdzić czy mam aktywną polisę ?

Taką informacje znajdziesz na stronie UFG, po wpisaniu numeru rejestracyjnego lub numeru VIM pojazdu oraz dnia w którym chcesz sprawdzić ważność polisy OC.

Gdzie znajdę numer kontaktowy Compensy w sprawie szkody pojazdu?

Zgłaszanie szkód do COMPENSA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group, Al. Jerozolimskie 162, 02–342 Warszawa: Tel. + 48 22 212 20 30 Numery znajdziesz również na każdej polisie, na dole strony.

Czy mogę przekazać polisę nowemu nabywcy?

Tak, ale dla swojego bezpieczeństwa zgłoś nam sprzedaż pojazdu przez formularz zgłoszenia sprzedaży na naszej stronie.

Kiedy mogę WZNOWIĆ W CENIE PROMOCYJNEJ polisę OC na 90 dni?

Polisę zawartą na 90 dni możesz WZNOWIĆ W CENIE PROMOCYJNEJ najpóźniej w ostatnim dniu jej trwania. Ceną promocyjną objęte drugie, a następnie co drugie wznowienie polisy zawartej na 90 dni.